10549.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 42x60 cm