Jelzés nélkül: Asszony. Olaj, vászon. Üvegre applikálva. 35x24cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Asszony-Olaj-vaszon-Uvegre-applikalva-35x24cm~II2546344
2546344
10550
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Asszony. Olaj, vászon. Üvegre applikálva. 35x24cm
: karap_norbert