Jelzés nélkül: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Taj-Olaj-karton-Dekorativ-uvegezett-fa-keretben-35x46-cm~II2385934
2385934
10548
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35x46 cm
: pelikán_kristóf