Baktay Ervin: Indiai éveim. I-II. köt. Bp., 1938, Révai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé foltos. Az első kötet végén a szerző saját kezű aláírásával.