15010.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1942-1943 Debreceni Közigazgatási Címtár. Összeállította és kiadja: Dr. Szatai Ferenc. Debrecen,én.,Deutsch-ny., 144 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.