15008.
410. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Ford.: Dr. Balassa József. Bp.,(1925), Franklin, 231+1 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hiányzó címképpel és térképpel.