Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 150

15635.

Rufpreis:
4 000 HUF
15636.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15637.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dvorcsák Győző: A revízió és Franciaország. Bp., 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Az Erdélyi Férfiak Egyesülete Jancsó Benedek Társaságának kiadványai, 22. Magyar nyelven, francia nyelvű összefoglalóval. 29p. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
15638.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15639.

Rufpreis:
3 000 HUF
Király Béla: Honvédségből Néphadsereg. Bp., 1989., Co-Nexus Print-teR. Kiadói papírkötés.  A szerző, Király Béla (1912-2009) vezérezredes, hadtörténész, politikus által aláírt, dátumozott példány. A dedikáció másik oldalán: Nagy Imre emlékére.
15640.

Rufpreis:
2 400 HUF
Adolf Hitler: Mein Kampf. (Harcom). H.n., é.n., W. Stoker Kft., 496 p. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15641.

Rufpreis:
8 000 HUF
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel, egyik lap kijár és kissé szakadt.
15642.

Rufpreis:
4 000 HUF
15643.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15644.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
László, Gyula: Steppenvölker und Germanen. Kunst der Völkerwanderungszeit. Wien-München,1970,Anton Schroll. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
15645.

Rufpreis:
2 400 HUF
Margittai Gábor: Tiltott kastély. Erdélyi történelmi családok a jóvátétel útvesztőjében. [Csabdi], 2017., Külső Magyarok. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Margittai Gábor (1973-) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
15646.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF