Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 150

Zinner Tibor: XX. századi politikai perek. A magyarországi eljárások vázlata. 1944/1945 - 1992. Bp., 1999, Rejtjel Kiadó. Kiadói papírkötés. + Antiszemita tartalmú történelmi szövegek, cikkek, 6 fénymásolt oldal
15647.

Rufpreis:
2 000 HUF
Aradszky Pál-Kási Gyula: A József Szanatórium alapításának és építésének története. Az egyik szerző, Kási Gyula által DEDIKÁLT példány. Gyula, 1982., (Gyomaendrőd, Kner-ny.) Kiadói papírkötés.
15648.

Rufpreis:
2 000 HUF
Grünwald Béla: Az uj Magyarország. Gróf Széchényi István. Bp., 1890, Franklin-Társulat, IV+529+2 p. Első kiadás. Kiadói papírborítóval viaszpapír védőborítóval
15649.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ron Suskind: A hűség ára. Paul ONeill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15650.

Ron Suskind: A hűség ára. Paul O'Neill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Rufpreis:
1 600 HUF
15651.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Hajós György: Zielinski Szilárd, a Magyar Mérnöki Kamara első elnökének élete és művei. Megjelent az első Mérnöki Kamara megalakulásának 80. évfordulóján. Bp., 2004., Logod Bt. Gazdag szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15652.

Rufpreis:
1 800 HUF
A harmincéves Szovjetunió. 1917-1947. Bp.,1948,Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval
15653.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15654.

Rufpreis:
800 HUF
Hantó Zsuzsa: Kitiltott családok. Bp., 2010, Magyar Ház, 475+8 p. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
15655.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15656.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mészáros Amand: Ciprus-Ág melyet III. Béla magyar király ravatalára örök hálája s kegyeletes hódolatja jeléül tesz a Magyar Ciszterci Rend. 1898. Bp., 1898., Hornyánszky Viktor-ny. 6 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.   III. Béla király és első felesége, Châtillon Anna tiszteletére, a Mátyás-templomban, az 1898-as újratemetésükre megjelent mű.
15657.

Rufpreis:
1 600 HUF
15658.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF