https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 150

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült, gerincél sérült, kopottas állapotban.
15659.

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült, gerincél sérült, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15660.

Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar és nemzetközi ki kicsoda 1994. Több mint 12 500 kortársunk életrajza. Bp., Biográf. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15661.

Magyar és nemzetközi ki kicsoda 1994. Több mint 12 500 kortársunk életrajza. Bp., Biográf. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Pósta Béla: Mátyáskori emlékek. Az Erdélyi Muzeum Egylet érem- és régiségtárában. Különlenyomat. Bp., 1900., Athenaeum, 24 p. Átkötött félvászon-kötésben.
15662.

Pósta Béla: Mátyáskori emlékek. Az "Erdélyi Muzeum Egylet" érem- és régiségtárában. Különlenyomat. Bp., 1900., Athenaeum, 24 p. Átkötött félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Mayor, Adrienne: Az ókor régészei. Őslénytan a görög-római világban. Ford.: Viczián Beáta. H.n., é.n., Gold Book, 366+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15663.

Mayor, Adrienne: Az ókor régészei. Őslénytan a görög-római világban. Ford.: Viczián Beáta. H.n., é.n., Gold Book, 366+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15664.

Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15665.

Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
H. J. Stammel: Der Cowboy. Legende und Wirklichkeit von A-Z. Ein Lexikon der amerikanischen Pioniergeschichte. Gütersloh, Berlin, München, Wien, 1972, Bertelsmann. Német nyelven. Színes és fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással, karton tokban. Kiadói papír védőborító kihajtva poszter.
15666.

H. J. Stammel: Der Cowboy. Legende und Wirklichkeit von A-Z. Ein Lexikon der amerikanischen Pioniergeschichte. Gütersloh, Berlin, München, Wien, 1972, Bertelsmann. Német nyelven. Színes és fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással, karton tokban. Kiadói papír védőborító kihajtva poszter.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15667.

Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15668.

Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp.,2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
15669.

Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp.,2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.
15670.

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse