4 000 HUF
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel, egyik lap kijár és kissé szakadt.