10517.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm