10516.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Kiss Z jelzéssel: Alakok. Olaj, karton. Díszes, régi üvegezett fa keretben, 20×13 cm