10518.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kerekes 1941 jelzéssel: Cinka Panna. Olaj, vászon. 40x60cm, kopott, sérült fakeretben.