Rejtő Jenő (P. Howard): Az ellopott század. Kisregény IV. Sajtó alá rendezte: Révai Gyula. Bécs, [1968], Novák G.m.b.H., 220 p. Emigráns kiadás. A borítón Volenszky Tibor grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.