Rejtő Jenő (G. Lavery): Tigrisvér. Sajtó alá rendezte: Révai Gyula. Bécs, [1968], Novák G.m.b.H., 144 p. Emigráns kiadás. A borítón Volenszky Tibor grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.