10575.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Jelzés nélkül: Patakparton. Olaj, karton, sarkaiban kissé sérült. Fa keretben, 30,5x40 cm