10576.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Áldás. Olaj, vászon, sérült, körbevágva. 28,5x22,5 cm