10574.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Tanya gémeskúttal. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 25,5x31,5 cm