10354.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Galambos M jelzéssel: Gyerekek a vízparton. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fa keretben, 70×100 cm