Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
15 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Gyerekek a vízben. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm