10353.
407. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött romániai magyar grafikus: Ők ketten. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28x24 cm