Márkus Dezső: Magyar közjog. A hatályban levő tételes jogforrások alapján. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1905, Grill Károly, XXXIX+951 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.