Hármas mutató. II. köt. A magyar igazságügyi írott jog forrásairól. A m. kir. igazságügyminiszter megbízásából kiadja az Igazságügyi Közlöny szerkesztősége. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1908, Grill Károly, 917 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, Leszik-kötés.