17309.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Verne Gyula: Hatteras kapitány kalandjai. I. Az angolok az Északi Sarkon. II. A jégsivatag. Bp.,1899, Franklin, 479 p. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kopott, kissé deformált gerinccel, egy kijáró lappal, magánkönyvtári példány, ex libris bélyegzéssel.