17310.
406. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Számos képpel. Bp.,[1896], Franklin, 261 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott,illusztrált, festett egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.