Tornyai János: Talán sírt az istenszobor is. Bp.,[1947],Stephaneum-ny., 492 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
A szerző, Tornyai János (1897-1956) által dedikált példány.