Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. kötet. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopással