Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
40 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött osztrák vagy német festő alkotása: Hölgy virágokkal. Olaj, vászon. Szélein egészen apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. 67x50 cm