Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
12 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feletehően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Kisbaba nyuszi családdal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x28 cm