10353.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XIX sz. végén/XX. elején működött festő alkotása: Női portré, 1899. Szén, kréta, papír. Sérült 57,5×40,5 cm