10350.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Faluvége (Erdély?), 1909. Olaj, karton, fa keretben, 30×45 cm