10349.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött (magyar?) festő alkotása: Játszó gyerekek. Olaj, vászon, korabeli fa keretben, 40×50 cm