10356.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm