Jelzés nélkül, feltehetően Oláh, Alexander (Oláh István?-) műve: Téli... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-feltehetoen-Olah-Alexander-Olah-Istvan-muve-Teli-tarsasag-Olaj-va~II2495606
2495606
10357
404
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, feltehetően Oláh, Alexander (Oláh István?-) műve: Téli társaság. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
: pelikán_kristóf