10355.
404. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női portré, 1976. Olaj, vászon. Fa keretben. 65x53 cm