Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
12 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Tűzzománc. Olvashatatlan monogrammal jobbra középen. Hátoldalán Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével. Kissé sérült fa keretben, 20×5 cm