10443.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet festő alkotása: Gyerekek a hóban. Olaj, vászon, kis lyukkal, 36×56 cm / Unkown signature, probably work of a Russian or Soviet painter: Children in the snow. Oil on canvas, with small hole, 36×56 cm