10441.
403. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Szódaüveges csendélet. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült keretben, 55,5x69,5 cm