Helmkasuar (sisakos kazuár), színes litográfia, üvegezett fa keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500008/Helmkasuar-sisakos-kazuar-szines-litografia-uvegezett-fa-keretben-paszpartuban-15x20-cm-k~II2471037
2471037
10849
402
Engravings
Beschreibung: Helmkasuar (sisakos kazuár), színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 15x20 cm, keret: 27x33 cm
: pelikán_kristóf