Epiphyten, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, Mey... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500008/Epiphyten-szines-litografia-uvegezett-fa-keretben-paszpartuban-Meyers-Konv-Lexikon-22x28-cm~II2471028
2471028
10850
402
Engravings
Beschreibung: Epiphyten, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, Meyers Konv. Lexikon, 22x28 cm, keret: 34x40 cm
: pelikán_kristóf