10848.
402. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Úr és szolga találkozása egy építkezésnél, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22,5x28,5 cm, keret: 33x39 cm