Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Mediterrán tengerpart. Olaj. vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült korabeli fa keretben. 32x47,5 cm