10306.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő munkája: Kacsákat etető lány. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 40,5×50,5 cm