10305.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött nagybányai festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fa keretben. 44x38 cm