Károlyi L jelzéssel (?Károlyi Lajos, 1877-1927?): Vízparti házak (Tisz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Karolyi-L-jelzessel-Karolyi-Lajos-1877-1927-Vizparti-hazak-Tiszapart-Olaj-vaszon-j~II2463558
2463558
10308
401
26000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Károlyi L jelzéssel (?Károlyi Lajos, 1877-1927?): Vízparti házak (Tiszapart?). Olaj, vászon, javított. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. 60x79 cm
: pelikán_kristóf