Olvashatatlan (A J?) jelzéssel, feltehetően XVIII. sz. német v. németa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/401/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-A-J-jelzessel-feltehetoen-XVIII-sz-nemet-v-nemetalfoldi-festo-alkotasa-~II2465547
2465547
10302
401
38000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan (A J?) jelzéssel, feltehetően XVIII. sz. német v. németalföldi festő alkotása: Hölgy portréja. Olaj, fatábla. Sérült. 30x23,5 cm
: pelikán_kristóf