Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
60 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XVIII. sz. végén működött itáliai festő műve: Madonna a kisdeddel. Olaj. vászon. Restaurált. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 57,5x47 cm