10300.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztor hölgy társaságában. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd with a lady. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm