Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 000HUF
32
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Habsburg-Lotaringiai János főherceg (1782-1859) portréja kitüntésekkel. Olaj, vászon, sérült. 66×52,5 cm