10311.
401. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül:Vitális Móric és felesége. Akvarell, papír, sérült, üvegezett keretben, hátoldalán feliratozva, 9×7 cm